ARCON Slovakia, spol. s r.o.

Aplikátory etikiet a etiketovacie systémy INTREX

 
Etiketovacie stroje a systémy Intrex sú vždy prispôsobené individuálnym potrebám zákazníkov. Ponúkané stroje a systémy sú zárukou spoľahlivosti. Zákazníkom ponúkame komplexné a profesionálne služby.
Etiketovacie hlavy sú ponúkané v prevedení Intrex 100+, Intrex 200+ a Intrex 300 v závislosti na požadovanej rychlosti aplikácii etiket
d 25m /min. až do rychlosti 150m / min. (700 etikiet/ min.).
Etiketovacie systémy Intrex pracujú ve všetkých výrobných odvetviach a sú vhodné pre označovanie akýchkoľvek obalov.

Společnosť Intrex má 25 ročné skúsenosti s aplikáciou etikiet. Viac než 6000 inštalácii aplikátorov v Polsku a Evrópe (Ukrajina, Rusko, Litva, Portugalsko, Česko, Slovensko, Norsko, Finsko....) je znakom naozaj vysokej profesionality a spoľahlivosti. 

 

 

Aplikátory etikiet Domino M série

Rada aplikátorov etiket s integrovanou tlačiarňou Domino M séria ponúka ideálne riešenie pre výrobcov, ktorí požadujú nanášať etikety na skupinové balenia.

Aplikátory etikiet s integrovanou tlačiarňou Domino M séria ponúkajú veľký rozsah nastavení pre lepšiu integraciu, etiketovania stacionárnych alebo kontinuálnych výrobkov (až 110 etikiet za minútu), pravostranné alebo ľavostranné modely, vstavanú sieťovú kartu Ethernet. Aplikátory se ponúkajú v provedeniach – vzduchový, piestový alebo adhézny a možnosť aplikácie etikiet - na stranu, dve strany, tri strany alebo cez roh.

V prípade akýchkoľvek otázkok týkajúcích sa produktov Domino M série kontaktujte, prosím, naše obchodné oddelenie.