ARCON Slovakia, spol. s r.o.

O divízii arcon-printing
Spoločnosť ARCON Slovakia, spol. s r.o. je výhradným dodávateľom technológií na priemyselné označovanie, kódovanie a etiketovanie od spoločnosti Domino UK Ltd. na slovenský trh. Tieto riešenia umožňujú výrobcom tlačiť na produkty a obaly potrebné informácie - exspirácia, dátum spotreby a dátum minimálnej trvanlivosti, čísla šarží a modelov, logá a čiarové kódy (lineárny a 2D DataMatrix, štandard GS1). V portfóliu máme tiež zariadenia na tlač a aplikáciu etikiet na produkt, balík alebo paletu.
Medzi našich klientov patria výrobné firmy z oblasti potravinárskeho, farmaceutického, strojárenského, elektrotechnického, chemického a kozmetického  priemyslu. Krédom našej spoločnosti je individuálny prístup ku každému klientovi a ku každému projektu. Zabezpečíme vám prvotriedny návrh riešenia označovania a kódovania výrobkov ušitý presne na mieru vašej výrobnej linky. Pomôžeme vám zvýšiť efektivitu vašej výroby a znížiť jej odpadovosť.
Ponúkame záručný a pozáručný servis, odborné poradenstvo, školenia zamestnancov a dodávky originálnych spotrebných materiálov a náhradných dielov pre všetky dodávané zariadenia.
 
O Domine
Domino UK Ltd, založená v roku 1978, je britská spoločnosť so sídlom v Cambridge. Vybudovala si celosvetovú reputáciu vďaka neustálemu vývoju a výrobe svojich technológií označovania výrobkov a tlače, ktoré spĺňajú potreby výrobcov a stanovujú nové priemyselné štandardy v oblasti kvality a spoľahlivosti. Prostredníctvom globálnej siete 25 pobočiek a viac ako 200 distribútorov predáva Domino do 120 krajín a ponúka rozsiahlu zákaznícku podporu. Skupina zamestnáva viac ako 3000 ľudí po celom svete vrátane výrobných závodov vo Veľkej Británii, Švédsku a Nemecku.
 
O skupine ARCON
Skupina spoločností ARCON bola založená v roku 1974 s cieľom dodávať na trhy strednej a východnej Európy vysokokvalitné priemyselné zariadenia pre výrobný a spracovateľský priemysel. ARCON získal v priebehu rokov bohaté medzinárodné skúsenosti a skupina sa rozšírila o sieť spoločností a kancelárií v Českej republike, Slovensku, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvátsku, Srbsku, Rusku a SNŠ. Arcon je etablovaným dodávateľom vysokokvalitných a spoľahlivých zariadení na spracovanie širokej škály produktov v kovopriemysle, baníctve, farmaceutickom a potravinárskom priemysle na trhoch strednej a východnej Európy. Ponúkame tiež kompletné riešenia v oblasti recyklácie odpadov a energetiky.