ARCON Slovakia, spol. s r.o.

Charakteristika

Laserové systémy Domino

Spoločnosť Domino je priekopníkom používania uzavretých CO2 laserov a teraz s prídavkom technológie vlákien je jedným z najväčších svetových výrobcov tejto laserovej technológie. Prostredníctvom výskumu a inovácie výrobkov vytvára spoločnosť Domino kódovacie lasery, ktoré nepretržite slúžia ako priemyselný štandard. Portfólio laserového kódovania sa skladá z najmodernejších i-Tech CO2 laserov D-Série a vláknových laserov F220i.

i-Tech D-Série ponúka niekoľko možností napájania a je schopná kódovať čitateľný text, grafiku, variabilné a serializované údaje i 2D kódy na rôzne podklady, vrátane kartónu, skla a papieru. D-Série rovnako ponúka špeciálne vlnové dĺžky pre určité plasty, ako napr. PET či PP.

Najnovším produktom vývoju je vláknový laserový systém F220i obsahujúci mnoho osvedčených i-Tech laserových komponentov a najmodernejšiu technológii vlákien. F220i umožňuje trvalé značenie na širokú škálu materiálov, ako napr. kov, plasty a flexibilní obaly s maximálnou presnosťou a kvalitou.

Pre revolučnú modulárnu konštrukciu i-Tech D-Série a F-Série používame inteligentnú technológiu, vrátane patentovanej technológie RapidScan. Vďaka vynikajúcej spoľahlivosti a veľmi nenáročnej údržbe majú laserové kódovacie systémy pozitívny dopad na celkovú efektivitu zariadení. Kódovanie v písmennom štýle je v najvyššej kvalite ako v statickom režimu, tak v režime značenie za chodu.

LLaserové systémy nevyužívajú žiadny atrament a sú tak šetrné k životnému prostrediu a nákladovo veľmi efektívne pre vaše požiadavky kódovania.

Princíp tlače

Značenie laserovým systémom spočíva v leptaní, popr. odparovaní povrchovej vrstvy materiálu, zanechávajúcu trvalú a nezmazateľnú značku.

Lasery spoločnosti Domino, ako sú napr. nové i-Tech lasery D-Série a F-Série, využívajú kontinuálny laserový lúč vedený pomocou zrkadiel riadených galvanometrickými sústavami. Galvanometrická technológia umožňuje laserové kódovanie a značenie statických i pohybujúcich sa výrobkov akoukoľvek rýchlosťou.


Hlavné výhody

  • Vynikajúca kvalita tlačeného písma
  • Vysoká spoľahlivosť vďaka malému množstvu pohyblivých dielov a osvedčená technológie CO2 laserového systému
  • Konzistentná kvalita pri stacionárnych i vysokorýchlostných linkách
  • Tlač v ľubovoľnom smere
  • Neobmedzené grafické možnosti
  • Minimálna údržba, vďaka čomu je laserové označovanie šetrné k životnému prostrediu

Domino D séria - Domino D120i, Domino D320i, Domino D620i/ CO2 laser
Domino F séria - Domino F230i, Domino F520i, Domino F720i/ Fiber laser
Domino U510i/ UV laser