ARCON Slovakia, spol. s r.o.

Теrmo-transferové tlačiarne Domino V séria

Priemyselné termo-transferové tlačiarne Domino V120i, V230i a V320i sú v súčasnej dobe najmodernejšie tlačiarne na svetovom trhu.

Jedná sa o tlačiarne určené pre tlač variabilných dát a čiarových kódov priamo na obalový materiál v odvíjacom systéme baliacich liniek. Všetky typy tlačiarní V série sú v priemyselnom prevedení a vyznačujú sa jednoduchou a rýchlou obsluhou. Všetky dáta je možné ukladať na USB, ktoré je v štandardnej výbave tlačiarní.

Voľba tlače či zmena údajov sa zadávajú priamo pri baliacom stroji na riadiacej jednotke alebo z PC. Dotyková farebná obrazovka riadiacej jednotky má veľkosť 14cm.

Ovládací menu je samozrejme v slovenskom jazyku a umožňuje celú škálu úkonov ako napr. návrh tlače, úpravu tlače, zadanie tlače z pamäte, zadanie automatického dáta alebo expiračnej doby

V jednom zariadení je umožnený taktový aj kontinuálny režim, čím je možno rychle prispôsobiť ľavú a pravú verziu tak, aby vyhovovala všetkým aplikáciám

Nepotrebujete špeciálny ovládač - pre splnenie potrieb Vašej aplikácie použijete ľubovoľné počítačové rozhranie a zariadenie Domino V-Série vrátane hostiteľského rozhrania baliaceho stroja. V porovnaní s tradičnými kontaktnými tlačiarňami, napr. tlačiarňami s horúcim razidlom alebo valčekovými tlačiarňami, ponúka digitálne termotransferové kódovanie vynikajúcej kvality tlače, ziskovosť a nižší prevádzkové náklady.

Široký rozsah aplikácií

Oproti porovnateľným termo-transferovým tlačiarňam používajú tlačiarne V série nový revoluční pohon pásky i-Tech. Pohon pásky Domino i-Tech ponúka 4 nastavenia pásky vrátane „ekonomického režimu“, ktorý umožňuje zníženie spotreby pásky až o 60 % - bez ovplyvnenia kvality tlače. Vďaka tomuto režimu dochádza k zníženému nákladu na pásku, zvyšuje sa efektívna dĺžka rolky pásky a výrazne sa znížia prestoje spojené s výmenami pásky.

Naša unikátna technológia tlačovej hlavy AutoAlign zjednodušuje inštaláciu a ovládanie. Len stlačením tlačidla sa tlačová hlava automaticky nastaví do optimálnej polohy – nie je nutné použitie podložky ani nástroju a vďaka elektrickému ovládaniu odpadá potreba stlačeného vzduchu.

Spolu s bežnými úsporami karbónovej pásky, ako sú systém minimalizácie medzier a systém skladania plôch, je zariadenie Domino V-Série unikát, ktorý nemá v celosvetovom meradle konkurenciu.

Ovládací systém QuickStep:

QuickStep je zjednodušené užívateľské rozhranie pre ľahké ovládanie a hlásenie o stave. Žiadne zložité menu alebo parametre, stačí zadať úlohu a môžete tlačiť.

Dotykovú obrazovku riadiacej jednotky s rozhraním QuickStep je možné vložiť do dokovacej stanice - alebo použiť ľubovoľné počítačové rozhranie. Súčasťou dotykovej obrazovky je aj vstavaný software pre tvorbu etikiet EasyDesign.

Ovládací menu je samozrejme v slovenskom jazyku a umožňuje celú škálu úkonov ako napr. návrh tlače, úpravu tlače, zadanie tlače z pamäte, zadanie automatického dáta alebo expiračnej doby

Unikátna technológia AutoAlign:

Prestoje spôsobené prerušením pásky sú prakticky vylúčené vďaka unikátnym vodiacim tŕňom i-Tech, ktoré trvale udržujú napätie pásky. Okrem toho systém nepotrebuje stlačený vzduch, čo znamená ďalšie zvýšenie spoľahlivosti a zníženie prevádzkových nákladov.

Naša unikátna technológia tlačovej hlavy AutoAlign zjednodušuje inštaláciu a ovládanie. Iba stlačením tlačidla sa tlačová hlava automaticky nastaví do optimálnej polohy – nie je nutné použitie podložky ani nástroja a vďaka elektrickému ovládaniu odpadá potreba stlačeného vzduchu.V-Série V120iV-Série V220iV-Série V320i

Technická špecifikácia Domino V séria - Domino V120i, Domino V230i, Domino V320i