ARCON Slovakia, spol. s r.o.

Charakteristika

Тermotransferové technológie našej novej rady Domino V230i a V320i sú v súčasnej dobe najmodernejšie priemyslové termotransferové tlačiarne na svetovom trhu.

   

Jedná sa o tlačiarne určené pre tlač variabilných dát a čiarových kódov priamo na obalový materiál v odvíjacom systéme baliacích liniek. Všetky typy tlačiarní V-Série sú v priemyselnom prevedení a vyznačujú sa jednoduchou a rýchlou obsluhou. Všetky dáta je možné ukladať na USB, ktoré je v štandardnej výbave tlačiarní.

Ovládací menu je samozrejme v slovenskom jazyku a umožňuje celú škálu úkonov ako napr. návrh tlače, úpravu tlače, zadanie tlače z pamäte, zadanie automatického dáta alebo expiračnej doby

V jednom zariadení je umožnený taktový aj kontinuálny režim, čím je možno rychle prispôsobiť ľavú a pravú verziu tak, aby vyhovovala všetkým aplikáciám.

Nepotrebujete špeciálny ovládač - pre splnenie potrieb Vašej aplikácie použijete ľubovoľné počítačové rozhranie a zariadenie Domino V-Série vrátane hostiteľského rozhrania baliaceho stroja. V porovnaní s tradičnými kontaktnými tlačiarňami, napr. tlačiarňami s horúcim razidlom alebo valčekovými tlačiarňami, ponúka digitálne termotransferové kódovanie vynikajúcej kvality tlače, ziskovosť a nižšie prevádzkové náklady.