ARCON Slovakia, spol. s r.o.

Tlačiareň Domino Cx350i

           

 

 

Tlačiarne Domino Cx350i  zabezpečujú kvalitné bezkontaktné označovanie na savých materiáloch. Jednoznačnou prednosťou je zníženie prevádzkových nákladov oproti staršiemu riešeniu označovania pomocou samolepiacej etikety s termotransférovým textom.

Tlačiarne sú určené k označovaniu výrobkov zo savých materiálov - kartón, papier, drevo, vrecovina, .... Označovanie na zvislé plochy zabezpečuje tlač reálnych premenných údajov (bez grafiky).

 

Tlačiarne Domino Macrojet, Casecoder


 

Tlačiarne Domino Macrojet a Casecoder sú určené pre tlač veľkých znakov.

Zariadenia Macrojet a Casecoder používajú k popisu iba atrament, ktorý si nasáva hadičkou z prídavného atramentového tanku. Atrament sa nemusí riediť, pretože priechodnosť trysiek je niekoľkonásobne väčšia ako u Ink-jetov (viskozita atramentu, ktorá sa mení podľa teploty okolia, nehrá v tomto prípade žiadnu rolu). Stroj z tohoto dôvodu nepotrebuje zmiešavací Reservoir ani Make-up. Pomocou zubového čerpadla je atrament dopravovaný hadicou do hlavy. Tu atrament prechádza systémom hlavy a cez trysky je nanášaný v kvapkách na povrch.

Taktiež je možné korigovať intenzitu tlače (väčšie alebo menšie množstvo atramentu k vytlačení správy). Svojím prevedením sú stroje Domino Macrojet a Casecoder vhodné pro všetky prevádzky.